Головна Новини Новини компаній “Нібулон” розпочав будівництво нового зернового комплексу в Вінницькій області

“Нібулон” розпочав будівництво нового зернового комплексу в Вінницькій області

9

Компанія “Нібулон” розпочала будівництво нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур у місті Хмільник Вінницької області.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, потужність нового підприємства з одночасного зберігання зерна складе 4 тис. тонн, а його річна потужність – 33,5 тис. тонн.

Новий комплекс складатиметься з восьми зерносховищ ємністю по 500 тонн кожне, норійної вежі, пункту розвантаження автотранспорту з завальною ямою, автомобільних ваг і залізничної колії.

Також до складу підприємства входитиме підземна транспортна галерея від пункту розвантаження автотранспорту до норійної вежі та надземна транспортна естакада від норійної вежі до бункерів завантаження на залізничний транспорт.

Річна потужність

Зазначається, що новий комплекс з річною потужністю 33,5 тис. тонн, що використовуватиметься для прийому та відвантаження продукції з інших філій “Нібулону” на залізничний транспорт, не лише забезпечить повну автоматизацію виробничого процесу, а й збільшить обсяги заготівлі компанії.