Головна Новини Новини компаній A’Spik Group готується до сезону збирання цукрових буряків

A’Spik Group готується до сезону збирання цукрових буряків

За два тижні на теренах земельного банку групи компаній A’Spik Group розпочнеться копка цукрових буряків.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, попри спекотну погоду аграрні підприємства планують розпочати збирання коренеплодів 10 вересня.

Цього року під цукровий буряк, який є культурою стратегічного значення для корпорації, старокостянтинівські аграрії виділили земельні угіддя загальною площею майже 1,3 тис. га, ще 865 га посіяно у наділі компанії в Рівненській області.

За словами керівника земельного напрямку A’Spik Group Анатолія Салашинського, стан посівів цукрових буряків на полях компанії загалом є нормальним. Однак спека вплинула на поширення церкоспорозу.

“Аномальна висока температура сприяла розвитку церкоспорозу, тому наділи, що заплановані до пізньої копки, ми додатково обробили фунгіцидом, аби зупинити поширення хвороби, адже недуг зменшує рівень цукристості коренів”, – зауважив він.

Загалом, за словами Анатолія Салашинського, фітосанітарний стан посівів не викликає особливого занепокоєння.

Він додав, що для збору коренеплодів компанія використовуватиме власний парк техніки, а для транспортування кагатів до заводу залучатимуть сторонніх підрядників.

Також до 10 вересня на ТОВ “Старокостянтинівцукор” стане до ладу перша на Хмельниччині лінія сухого транспортування цукрових буряків, спорудження якої наразі вийшло на фінішну пряму. Нові технології, що ґрунтуються на новітньому європейському досвіді, значно підвищать екологічну безпечність виробничих процесів, адже суттєво зменшать забір води з місцевої річки Случ.

Для збирання коренеплодів A’Spik Group використовуватиме власний парк техніки, а для транспортування кагатів до заводу залучатимуть сторонніх підрядників.

Перегляди: 0