Головна Новини Новини компаній Елеватори “Укрлендфармінгу” прийняли на зберігання понад півмільйона тонн зерна

Елеватори “Укрлендфармінгу” прийняли на зберігання понад півмільйона тонн зерна

Елеватори групи компаній “Укрлендфармінг” станом на початок вересня прийняли на зберігання понад півмільйона тонн зернових нового врожаю.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, це на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

“У цьому році в порівнянні з минулим на наших елеваторах на 40% більше надходжень від сторонніх поклажодавців, що свідчить про довіру до “Укрлендфармінгу” як малих і середніх аграрних підприємств, так і великих агрохолдингів”, – зазначив заступник генерального директора з питань елеваторного та комбікормового виробництва Володимир Сущенко.

За його словами, найбільший елеватор холдингу ТОВ “Агротермінал Констракшн” з потужністю одночасного зберігання 488 тис. тонн вже прийняв на зберігання більше 122 тис. тонн ранніх зернових.

Елеватор ТОВ “Аграрна Перспектива”, маючи потужність одночасного зберігання 82 тис. тонн, на ранніх зернових зробив повний оберт, працюючи виключно зі сторонніми поклажодавцями. Наразі він вже розпочинає приймання пізніх культур”.

Довідка. Загальна потужність власної елеваторної мережі “Укрлендфармінгу” – 2,66 млн тонн одночасного зберігання пшениці. “Укрлендфармінг” є одним з найбільших українських агропромислових холдингів, який займається вирощуванням зернових та олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), тваринництвом, виробництвом м’яса й молока. Власником холдингу є бізнесмен Олег Бахматюк.

Перегляди: 0