Головна Новини Новини компаній “Аскет Шиппінг” інвестував $1 млн в Бердянський морпорт

“Аскет Шиппінг” інвестував $1 млн в Бердянський морпорт

9

Компанія “Аскет Шиппінг” з виробником перевантажувальної техніки Van Trier Transportbanden в 2017-2019 рр. інвестували більше $1 млн в оснащення причалів Бердянського порту конвеєрним обладнанням Van Trier Transportbanden.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, в Бердянському порту працюють шість мобільних перевантажувальних комплексів Van Trier Transportbanden з технічної продуктивністю до 250 тонн/год. кожний. Схема навантаження судів за прямим варіантом “машина-судно” дозволяє завантажувати декілька судів в різних причалах одночасно.

“”Аскет Шиппінг” поставив новий тренд і повністю змінив технології перевалки зерна – не тільки для своїх клієнтів, але і для ринку в цілому”, – зазначає директор “Аскет Шиппінг” Катерина Русина.

Як додавзаступник директора “Аскет Шиппінг” з регіонального розвитку Андрій Харченко, крім необхідності збільшити швидкість завантаження суден до 4-5 тис. тонн на добу, потрібно було забезпечити навантаження великих суден дедвейтом близько 20 тис. тонн.

Нагадаємо, що “Аскет Шиппінг” в серпні встановив рекорд перевалки зернових в Бердянському морському порту, де компанія працює як портовий оператор. Обсяг перевалки зернових склав 204 тис. тонн.