Головна Новини Новини компаній У 2020 році “Кернел” планує збільшити експорт зерна до 8 млн тонн

У 2020 році “Кернел” планує збільшити експорт зерна до 8 млн тонн

Агрохолдинг “Кернел” найбільший виробник та експортера сільгосппродукції розраховує у 2020 році збільшити обсяг експорту зернових до 8 млн тонн за рахунок запуску нового терміналу в порту Чорноморськ.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Agravery, про це розповів генеральний директор “Кернела” Євген Осипов.

За його словами, в 2018/19 маркетинговому році компанія вперше експортувала 6,1 млн тонн зернових, що є абсолютним рекордом серед агрокомпаній України. Але вже у найближчому майбутньому планує цей рекорд побити.

“Наша стратегічна мета у 2020 році – збільшити обсяг експорту зернових до 8 млн тонн за рахунок запуску нового терміналу в порту Чорноморськ. Адже агробізнес наразі є локомотивом української економіки, а виручка, отримана завдяки експортним операціям, формує валютні надходження до бюджету України, впливає на ріст ВВП та забезпечує благополуччя країни”, – говорить Євген Осипов.

Він додав, що глобальна ціль компанії – спільними зусиллями аграріїв досягнути виробництва загального обсягу сільськогосподарської продукції в Україні 100 млн тонн і зробити нашу країну ключовим гравцем на світовому ринку.

Перегляди: 0