Головна Новини Новини компаній “Агропросперіс Банк” підтвердив високий кредитний рейтинг

“Агропросперіс Банк” підтвердив високий кредитний рейтинг

Рейтингове агентство “Експерт-Рейтинг” прийняло рішення про оновлення довгострокового кредитного рейтингу “Агропросперіс Банку” на рівні uaAA та рейтингу депозитів на рівні ua1.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу агентства, банк з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками або борговими інструментами.

При оновленні рейтингу агентство керувалось аналізом фінансової та статистичної звітності банку за І півріччя 2019 року, а також окремими формами статистичної звітності Банку січень-серпень 2019 року.

За інформацією агенства, на момент оновлення рейтингу акціонерне товариство “Агропросперіс Банк” виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами відповідно до чинного законодавства і не був віднесений НБУ до категорії проблемних банків.

Таким чином, станом на початок вересня 2019 року, а також протягом 2018 року та січня-серпня 2019 року, “АП Банк” був дуже добре забезпечений регулятивним капіталом та ліквідністю, на що вказують значення відповідних нормативів.

За підсумками першого півріччя 2019 року банк отримав прибуток у розмірі 14,947 млн грн, що на 82,59% перевищило обсяг прибутку банку за підсумками першого півріччя 2018 року.

Перегляди: 0