Головна Новини Новини компаній У червні НІБУЛОН добудує останній термінал на Дніпрі

У червні НІБУЛОН добудує останній термінал на Дніпрі

14

Як заявив генеральний директор компанії “НІБУЛОН” Олексій Вадатурський, компанія після завершення у цьому році будівництва перевантажувального терміналу в Дніпропетровській області розпочне новий інвестиційний проєкт з будівництва зернових терміналів у дельті Нілу в Єгипті.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

“У зв’язку зі змінами влади та ситуації в регіонах ми не змогли вчасно завершити інвестиційну діяльність в Україні, тож замість того, щоб два роки тому збудувати підприємство, будуємо його тільки зараз. Ми не можемо розпорошуватись, залишити незавершений проєкт в Україні й починати діяльність в іншій країні. В червні цього року плануємо закінчити будівництво нашого останнього підприємства на Дніпрі в Дніпропетровській області та займемося проєктом на Нілі”, – пояснює Олексій Вадатурський. Термін реалізації проєкту на Нілі може скласти до 10 років.

За його словами, в Україну приїздила делегація з Єгипту, дивилася об’єкти і інфраструктуру, які компанія “НІБУЛОН” побудувала по Дніпру.

“У керівництва країни на найвищих рівнях з’явилася ідея – впровадити такий самий проєкт на Нілі. Тому там нас вже чекають, і є багато партнерів, які хочуть з нами працювати та долучитися до цієї інвестиційної програми”, – зазначає Олексій Вадатурський.