Головна Новини Новини компаній “Нібулон” завершує збирання пізніх зернових культур

“Нібулон” завершує збирання пізніх зернових культур

69

Виробничі підрозділи компанії СП “Нібулон” уже обмолотили 90 % запланованих площ, з яких отримано понад 115 тис. тонн сільгосппродукції. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію прес-служби компанії.

“Сьогодні аграрним виробництвом у компанії “Нібулон” займаються 22 виробничих підрозділи, які розташовані у 12 областях по всій Україні. Як завжди погодні умови для підприємств півночі цього року були сприятливішими, а от філіям південних та східних регіонів погода завадила продемонструвати високі показники. Саме це і вплинуло на строкатість результатів збирання врожаю та стало визначальним для жнив 2020 в країні”, – зазначили в компанії.

Попри це, збиральну кампанію ранніх зернових культур у цьому сезоні “Нібулон” завершив з хорошими результатами. Сумарно підрозділи компанії зібрали ранніх культур майже 110 тис. т, з яких 100 тис. т – валовий збір пшениці.

До кінця місяця виробничі підрозділи завершать й збирання культур пізньої групи. Наразі обмолочено 39 тис. га (90 % від запланованого), з яких намолочено понад 115 тис. тонн сільгосппродукції.

Уже повністю зібрано соняшник – понад 42 тис. тонн. Цьогорічними лідерами за цією культурою є філії “Присеймівська” (Сумська обл.) – 25,2 ц/га, “Старобільська” (Луганська обл.) та “Сухорабівська” (Полтавська обл.) – по 24 ц/га. Завершено роботи на полях із сорго та соєю.

Закінчують збирати й кукурудзу – найкращі результати демонструють філії “Хмільник” (Вінницька обл.), “Присеймівська” (Сумська обл.), “Романівська” (Житомирська обл.) – понад 100 ц/га.

На сьогодні “Нібулон” завершив осінню посівну кампанію, зокрема засіяно понад 30,3 тис. га озимою пшеницею, 2,1 тис. га озимим ріпаком та 1,7 тис. га озимим ячменем. На більшості площі вже є розвинені сходи. Також в активній фазі роботи й з основного обробітку ґрунту під посів ярих культур – уже оброблено 21 тис. га (із запланованих 37 тис. га).