Головна Новини Новини компаній “Контінентал” впроваджує нову технологію внесення добрив

“Контінентал” впроваджує нову технологію внесення добрив

69

На полях “Контінентал Фармерз Груп” паралельно зі жнивами триває підготовка ґрунту під врожай наступного року. Аграрії вперше випробовують нову для себе технологію – внесення добрив за допомогою культиваторів. Завдяки такому локальному внесенню в компанії планують не лише заощадити до 20% добрив, а й збільшити ефективність від їх використання на 20-30%.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію агрохолдингу.

В компанії вже завершили внесення добрив таким способом на полях, відведених під озимий ріпак, триває внесення добрив під соняшник та кукурудзу. На відміну від розкидного способу, де добрива залишаються у верхньому сухому або частково зволоженому (в залежності від погоди) шарі ґрунту, при локальному підживленні, фосфорні та калійні добрива вносять на глибину 20 сантиметрів. Там завжди є продуктивна волога, яка забезпечує рослинам доступ до корисних речовин.

У КФГ відзначають, що внесення добрив углиб ґрунту за допомогою культиваторів стимулюватиме кращий ріст кореневої системи. Адже саме її розвиток впливає на ефективність засвоєння елементів живлення і води. Рослини з добре розвиненим коренем більш стійкі до посухи, перепадів температури та інших зовнішніх чинників. Це – один із факторів, який забезпечить приріст врожаю в майбутньому.

В компанії виділяють ще одну перевагу локального методу: обробіток ґрунту та внесення добрив здійснюється за один прохід., відповідно, земля менше ущільнюється.