Головна Новини Новини компаній Завод “Укроліяпродукт” запустив цех грануляції лушпиння соняшника

Завод “Укроліяпродукт” запустив цех грануляції лушпиння соняшника

Підприємство “Укроліяпродукт” активно реагує на тенденції у сфері “зеленої енергетики”, відновлюваних ресурсів та збереження екології. Одним з кроків у цьому напрямку став запуск цеху грануляції соняшникового лушпиння, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію виробника у Facebook.

“У 2020 році ми запустили нову лінію грануляції лушпиння та експандування макухи. Гранульоване лушпиння – вид біопалива, популярність якого росте з кожним роком. Адже вологість такого палива становить лише 9%, а, наприклад, висушених дров – 20%. Також перевагами палива із гранульованого лушпиння є низка зольність, котра має показник 3%. Сам процес грануляції дозволяє зменшити викиди твердих частинок у навколишнє середовище, що сприяє поліпшенню екологічної ситуації в межах санітарно-захисної зони підприємства”, – пояснив директор “Укроліяпродукту” Олексій Григоренко.

Турбота про екологію – це не “красиві слова”, оскільки майже третина працівників заводу у місті Зіньків, що на Полтавщині, живуть поруч із виробництвом. Тому, як ніхто інший, дбають про безпечність і захист екології.