Головна Новини До вашої уваги — «KMZ Industries» — спеціальний партнер AGRO UKRAINE SUMMIT

  До вашої уваги — «KMZ Industries» — спеціальний партнер AGRO UKRAINE SUMMIT

  KMZ INDUSTRIES — провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна. Перше та найбільше в Україні серійне виробництво елеваторного обладнання.

  Проєктування, монтаж та сервіс — за європейськими стандартами. Автоматизація обладнання та технологічних процесів на елеваторах. Інтеграція розрізнених робочих ділянок зерносховища (вагова, лабораторія, сушіння, очищення, зберігання, відвантаження) в єдину систему автоматизованого управління елеватором.

  Єдине в Україні виробництво повного комплексу елеваторного обладнання.

  Виробничі потужності компанії знаходяться в м. Карлівка Полтавської області. Виробництво оснащене обладнанням європейських, японських і американських виробників, має власне конструкторське бюро, монтажний підрозділ, сервісну службу та відділ автоматизації елеваторів.

  У 2012 році KMZ Industries придбав англійську компанію Brice-Baker — одного з провідних європейських виробників обладнання для зерносховищ.

  29 квітня 2021 року KMZ Industries та Variant Agro Build підписати угоду про злиття елеваторного напрямку ТОВ «Варіант Агро Буд» із ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод».

  Досвід компанії:

  • Понад 5 000 об’єктів. В експлуатації — силоси KMZ Industries сумарним об’ємом понад 12 500 000 м3;
  • Реалізовані проєкти у різних напрямках: від невеликих приймальних комплексів до портових терміналів в Україні та за кордоном;
  • За 7 останніх років введено в експлуатацію 37 нових зерносушарок Brice-Baker сумарною продуктивністю 3 765 т/год (по пшениці), це більше 2 800 000 т висушеного продукту в місяць;
  • Понад 160-річний досвід постачання обладнання для сільського господарства.

  Сайт компанії: https://kmzindustries.ua/

  Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

  Перегляди: 10