Головна Новини Ринок України У 2018 році якість закупленого молока переробними підприємствами підвищилась

У 2018 році якість закупленого молока переробними підприємствами підвищилась

10

За 2018 рік в Україні спостерігається значне покращення якості молока, що надходить на переробні підприємства.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, за дев’ять місяців 2018 року обсяги закупівлі молока екстра і вищого ґатунку зросли відповідно на 33,8% та 7,8%. В той же час, обсяги закупівлі молока І ґатунку скоротилися на 8,9%, а ІІ ґатунку – на 15,1%.

“Сьогодні молочний сектор демонструє позитивні результати, покращилась якість сировини, вперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку світових лідерів з експорту молочної продукції. За нашими оцінками за результатами 2018 року всієї молочної продукції буде реалізовано на суму майже на 57 млрд грн, при цьому експорт складатиме понад 7 млрд грн”, – зауважила заступник міністра агрополітики Олена Ковальова.

Вона додала, що тваринництво є особливою галузою сільського господарства, стан розвитку якої вагомо впливає на економічний потенціал агропромислового комплексу країни.

Зокрема, у 2019 році на підтримку розвитку тваринництва передбачено кошти на суму 3,5 млрд грн, основні напрями підтримки молочного скотарства 2018 року будуть збережені.