Головна Новини Ринок України На українському ринку продовжується зростання вартості огірків

На українському ринку продовжується зростання вартості огірків

27

На поточному тижні в Україні знову подорожчали огірки. Пропозиція даної продукції на ринку в порівнянні з минулим тижнем помітно знизилася, оскільки через прохолодну і дощову погоду дозрівання огірків у відкритому ґрунті дещо сповільнилося.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), зараз ґрунтовий огірок з місцевих господарств надходить в продаж за ціною 10-15 грн/кг ($0,40-0,59/кг), що в середньому в 1,5 раза дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Коментуючи дану цінову ситуацію, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва зазначає, що наразі в Україні склалася обмежена пропозиція огірка через низький збір ґрунтової продукції внаслідок дощової погоди та невеликі поставки цих овочів тепличниками.

“Більшість українських тепличних комбінатів планують вийти на ринок у другій половині серпня. Варто відзначити, що на даний момент ціни на ґрунтовій огірок на українському ринку варіюються фактично в тому ж діапазоні, що і в аналогічний період рік тому. При цьому більшість операторів ринку поки не бачать передумов для зниження цін в даному сегменті”, – зауважила вона.