Головна Новини Ринок України Власники молодняка великої рогатої худоби отримають 129 млн грн дотацій

Власники молодняка великої рогатої худоби отримають 129 млн грн дотацій

15

За період травень-серпень 2019 року фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби буде нараховано дотації у розмірі 129 млн грн.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, найближчим часом кошти будуть спрямовані на рахунки структурних підрозділів ОДА для виплати населенню.

Таким чином з початку року державною підтримкою щодо розвитку тваринництва за напрямом “Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби” скористаються 181,9 тис. фізичних осіб за вирощування ними 330,0 тис. голів великої рогатої худоби. Зокрема, 327,2 тис. телят народжені в господарствах населення та 2,8 тис. – закуплені.

Нагадаємо, що дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку тричі на рік (травень, вересень, грудень). Так, за попередній період фізичним особам було нараховано 323,6 млн грн за утримання телят.

Для отримання такої дотації фізичній особі необхідно подати відповідні документи до сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади до 1 грудня поточного року.

Зауважимо, що на 2019 рік Державним бюджетом України за програмою “Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)” передбачено видатки на суму 3 500,0 млн грн, з яких 700,0 млн грн за напрямом дотація за молодняк.