Головна Новини Ринок України На початок вересня поголів’я великої рогатої худоби в Україні зменшилось на 4,6%

На початок вересня поголів’я великої рогатої худоби в Україні зменшилось на 4,6%

10

На початку вересня поголів’я великої рогатої худоби в Україні становило 3,7 млн голів. Це на 200 тис. (4,6%) менше, ніж станом на 1 вересня 2018 року.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Асоціації тваринників України, знизилось і поголів’я інших сільськогосподарських тварин. Зростання спостерігалось лише у секторі птахівництва.

Кількість свиней за останній рік зменшилася з 6,5 млн до 6,3 млн голів, а поголів’я овець і кіз – на 3,1%, з 1,6 лн до 1,5 млн голів. Також, у Держстаті повідомили про збільшення поголів’я домашньої птиці, якої стало більше на 3,8% – 254,8 млн голів.

“Аграрії розповіли про те, що така тенденція може продовжуватись і незабаром свинарство в нашій країні і зовсім зникне. Для цього є відразу три причини. Це відсутність необхідної кількості підприємств для утилізації відходів тваринного походження, масові невиплати компенсацій господарствам, які страждали від африканської чуми свиней, а також – недостатній контроль з боку Держпродспоживслужби”, – зазначають в АТУ.