Головна Новини Ринок України Цілісний майновий комплекс Христинівського елеватора повернули в державну власність

Цілісний майновий комплекс Христинівського елеватора повернули в державну власність

14

Прокуратура Черкаської області остаточно довела у Верховному суді позицію щодо повернення державі майна Христинівського хлібоприймального підприємства.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на chk.gp.gov.ua.

Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави у Верховному суді, який прийняв позицію прокуратури та відхилив касаційну скаргу відповідача у справі за заявою про перегляд за нововиявленими обставинами рішення господарського суду Черкаської області про повне задоволення позовних вимог прокуратури області щодо повернення в державну власність цілісного майнового комплексу Христинівського елеватора площею понад 36 тис. кв. м, який не підлягав приватизації.

Судами усіх інстанцій підтверджено обґрунтованість принципової позиції прокуратури Черкащини на захист державних інтересів у правовідносинах щодо відновлення права державної власності на вказаний об’єкт. За ініціативи прокуратури області, право державної власності на зазначене майно зареєстровано за державою Україна в особі Кабінету Міністрів України.

Відповідач, провідний оператор зернового ринку, на користь якого незаконно оформлено право приватної власності на державне майно, неодноразово оскаржував прийняті господарським судом Черкаської області рішення про задоволення позовних вимог прокурора до судів апеляційної та касаційної інстанцій. Але за рішенням суду зміна форми власності державного майна визнана незаконною.