Головна Новини Ринок України Через скорочення заробітку трейдери змушені йти прямо до фермерів

Через скорочення заробітку трейдери змушені йти прямо до фермерів

Фермери орієнтуються на Чиказьку біржу і завжди знають максимальну ціну на продукцію. Таким чином посередницький сегмент потихеньку вимирає, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на latifundist.com.

“Через скорочення заробітку трейдери змушені йти прямо до фермерів. І співпраця з ними безпосередньо набагато ефективніше. Наша компанія, напевно 50% (в тоннажі) закуповує безпосередньо у фермерів і агрокомпаній”, – розповідає Олексій Пахомов, керівник зернового напрямку компанії “Олам Україна.

За його словами, зерновий трейдинг в Україні розвивається за американським сценарієм. Через дуже високу конкуренцію, гравці ефективні і повинні бути дуже креативними, щоб витримати конкуренцію і на внутрішньому, і на зовнішніх ринках.

“Якщо раніше я говорив, що фермери не виконують зобов’язання від $20 на тонну, а посередники – від $6, то на сьогодні ситуація змінилася. Феномен українського ринку полягає в тому, що всередині країни гравці почали торгувати біржовими договорами”, – зауважує Олексій Пахомов.