Головна Новини Ринок України Державний ветконтроль модернізують

Державний ветконтроль модернізують

В Україні буде модернізовано систему державного контролю у сфері ветеринарної медицини і сфері благополуччя тварин, що в тому числі забезпечить іншу якість відносин між бізнесом і державою. Це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agropolit.com.

За його словами, в Україні будуть уніфіковані правила здійснення державного контролю по всьому харчовому ланцюгу. Тобто всі перевірки, починаючи від питань здоров’я тварин, які вирощуються у господарствах, і закінчуючи продуктами харчування на полицях магазинів, будуть здійснюватися за єдиними правилами. Саме такими є європейські принципи державного контролю і саме так державний контроль здійснюється у країнах-членах ЄС.

Технічно уніфікації підходів буде досягнуто за рахунок поширення сфери дії чинного Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин” на сферу ветеринарної медицини і сферу благополуччя тварин.