Головна Новини Ринок України Правила маркування оновлять

Правила маркування оновлять

У суб’єктів господарювання виникають запитання щодо визначення мови, якою необхідно позначати одиниці вимірювання на маркуванні продукції, а також послідовності їх написання. Тому Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України опублікувало до громадського обговорення проєкт наказу “Про внесення зміни до пункту 1 Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин”.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на ucab.ua.

Проєктом наказу передбачено, що на маркуванні продукції обов’язково позначаються одиниці вимірювання з використанням літер латинського/грецького алфавіту, а також українського алфавіту, якщо їх нанесення передбачене законодавством. При цьому суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення щодо послідовності написання позначень одиниць вимірювання.

Очікується якнайшвидше прийняття проєкту наказу, адже суб’єкти господарювання повинні керуватися остаточною редакцією вимог, які висуваються до маркування, аби мати змогу спланувати свою бізнес-діяльність та вчасно завершити процес перезатвердження всіх етикеток на продукцію, яка є в обігу на території України, до вказаного в наказі граничного терміну – 1 січня 2021 р.