Головна Новини Ринок України Імпорт молокопродуктів росте, експорт – падає

Імпорт молокопродуктів росте, експорт – падає

У квітні в Україну завезли понад 2 тис. т свіжої молочної продукції, а вивезли менше 2 тис. т, при цьому експорт порівняно з аналогічним місяцем минулого року зменшився майже в два рази, а імпорт зріс в 2,6 раза. Імпорт такої продукції у квітні вперше перевищив експорт, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на infagro.com.ua.

Оскільки українські свіжі молокопродукти залишаються досить дорогими, влітку збільшення зовнішніх закупівель свіжих молокопродуктів продовжиться.

Цього літа традиційного сезонного зниження продажів свіжої молочної продукції не відбудеться. Масового виїзду в відпустки цього літа, схоже, не буде, багато хто вже “відгуляв” її під час карантину.

Незважаючи на економічну кризу, в тому числі і через карантин, гроші в українців, схоже, ще не закінчилися. Принаймні молочні продукти вони купують досить активно.

Відносно високі продажі свіжих молокопродуктів заводського виробництва можна пояснити і вимушеним перетіканням базарних покупців в магазини. Можна припустити, що значна частина цієї категорії споживачів вже не повернеться на ринки і коли вони запрацюють в нормальному режимі.

Але все ж запаси фінансів українських покупців не нескінченні. Якщо в найближчій перспективі люди не зможуть нормально заробляти, то продажі свіжих молокопродуктів знову впадуть. Навіть зараз досить складно утримувати реалізацію на нормальному рівні, необхідно вдаватися до масових акційних розпродажів.