Головна Новини Ринок України Аграрії вирішили підтримати колег з південних областей

Аграрії вирішили підтримати колег з південних областей

48

Сільгоспвиробники з “Аграрного союзу України” відправляють насіння різних культур аграріям Миколаївської, Херсонської і Одеської областей для того, щоб вони могли пересіяти площі, на яких від посухи загинули зернові.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

“Така ідея в мене виникла, коли я повертався з Одеси і на власні очі побачив, що там насправді відбувається – по більшості господарств повністю загинув врожай як озимих, так і ярих зернових. Все посохло. У фермерів, так само як і у нас є кредити, зобов’язання по виплаті орендної плати, податкам. Розуміючи те, що від держави допомога, якщо і буде, то надійде не так швидко, вирішили започаткувати ініціативу – якщо в когось на залишках є якесь насіння, то допомогти нашим колегам”, – каже голова Запорізької організації “Аграрний Союз України” Анатолій Тиховод.

Розповідає, що відправив із свого господарства 180 посівних одиниць насіння соняшнику на суму десь 230 тис. грн колегам по Аграрному союзу України Кілійського району Одеської області. Після того як розмістив цю інформацію на своїй сторінці facebook і інші аграрії з Запорізької області почали відгукуватися. Низка аграріїв готують партії насіння до відправки. Анатолій Тиховод каже, що навіть одноосібники, в яких в обробітку менше 100 га землі, відправляють невеличкі партії.

Сільгоспвиробники Запорізької області закликають аграріїв з інших регіонів долучитись до акції і підтримати колег з південних областей.

“Часу дуже мало, протягом тижня виробники мають отримати насіння і встигнути відсіятися. Це дуже важливо, адже їм немає більш звідки чекати допомоги”, – зазначає Анатолій Тиховод.