Головна Новини Ринок України Очікування свинарів щодо висхідного руху цін справдилися

Очікування свинарів щодо висхідного руху цін справдилися

47

Протягом останнього тижня весни очікування виробників свинини щодо висхідного руху цін справдилися: товарні партії на кінець місяця “розписали” на 1-2 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на asu.pigua.info, у кінці травня свинина в закупівлі продовжила рости в ціні. Зокрема, котирування переважно коливалися в діапазоні 45-46,5 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися як вищі, так і нижчі ціни, середня “зупинилася” на рівні 45,8 грн/кг. Це на 3,4% більше за показник попереднього тижня.

Факторами, які підтримують ціни залишаються, поступове зниження середньодобових приростів свиней та зменшення пропозиції кондиційних тварин, наближення “подовжених” вихідних на початку літа, поступовий вихід з карантину та відновлення роботи закладів громадського харчування.

Постачальники живця відзначають трохи підвищену активність заготівельників. З огляду на це, більшість виробників свинини не очікують зміни нижнього порогу цін цього тижня, тоді як максимальна ціна, навпаки, може зрости 0,5-1 грн/кг.