Головна Новини Ринок України ДПЗКУ може стати провідним виробником житнього борошна

ДПЗКУ може стати провідним виробником житнього борошна

Державна продовольчо-зернова корпорація України може стати провідним виробником житнього борошна країни в наступному маркетингову році. В планах ДПЗКУ – переробити понад 18 тис. тонн жита в наступному МР, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на pzcu.gov.ua.

Наразі ДПЗКУ відновила виробництво житнього борошна на Кролевецькому КХП (Сумська обл.). Потужність лінії житнього борошна – 50 тонн на добу, а планові об’єми поставки – понад 1 тис. тонн борошна протягом червня.

“Об’єми жита сконцентровані на зернопереробних підприємствах корпорації дають змогу повністю задовольнити потреби в житньому борошні хлібопекарські підприємства України до початку переробки зерна жита врожаю 2020 року” – зазначив заступник голови правління ДПЗКУ Вадим Гринишин.

Наразі в корпорації працюють чотири борошномельні комплекси: Кролевецький КХП (Сумська область), Черняхівський елеватор (Житомирська область), Львівський КХП та Тернопільський КХП. З квітня поточного року підприємства працюють на повну планову потужність, станом на сьогодні переробили понад 21 тис. тонн пшениці, з якої виготовлено понад 15 тис. тонн борошна.

Все борошно виготовлене на цих підприємствах, йде виключно на внутрішній ринок, на хлібокомбінати та хлібозаводи для стабілізації цін на хліб та хлібобулочну продукцію.