Головна Новини Ринок України ХТЗ презентував новий універсальний трактор ХТЗ-160У

ХТЗ презентував новий універсальний трактор ХТЗ-160У

Харківський тракторний завод презентував нову модель трактора ХТЗ-160У, призначеного для основного обробітку ґрунту, просапних та розвантажувально-навантажувальних робіт.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Traktorist.ua.

Новий трактор обладнано рядним двигуном потужністю 180 к.с. та автоматичною 5-ти вальною діапазонною коробкою перемикання передач PowerShift з мікропроцесорною системою дистанційного керування, що має 18 передач переднього та 9 передач заднього ходу (розбиті на 3 діапазони).

Система керування коробки передач забезпечує керування всіма режимами в цілому, зокрема 2-ма режимами PowerShift (польовий та транспортний).

Інтегрально-орно-просапний трактор ХТЗ-160У може розвивати швидкість від 2,9 до 40,1 км/год.

Вантажопідйомність передньої навіски з крюковими захватами становить до 2,5 т, задньої – 5 т. Опційно може бути встановлений гідравлічний вал відбору потужності на 1000 об./хв.

“Встановлений мікроліфт дає змогу трактору ХТЗ-160У транспортувати причепи та напівпричепи, а маятниковий пристрій забезпечує агрегатування інтегрально-орно-просапного трактора ХТЗ-160У з причіпними сільськогосподарськими знаряддями”, – зазначає виробник.

Кабіна має підвищений рівень комфорту оператора та обладнана монітором, що показує температуру навколишнього середовища, тиск у коробці перемикання передач.