Головна Новини Ринок України На кордоні з Росією затримали авто з вантажем червоної ікри на 1...

На кордоні з Росією затримали авто з вантажем червоної ікри на 1 млн. гривень

22

“УАЗ” з вантажем ікри горбуші затримали пізно ввечері наприкінці минулого тижня неподалік від села Порозок Великописарівського району Сумщини. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Державної прикордонної служби.

Про можливе незаконне перевезення товарів на цій ділянці державного кордону прикордонників поінформували співробітники СБУ. Спільний наряд виявив автомобіль без номерних знаків, який незаконно перетнув кордон із Росії.

“Під час спроби затримання транспортний засіб почав небезпечно маневрувати, внаслідок чого застряг на бездоріжжі. Водій вискочив з кабіни і побіг назад на територію Росії. У кузові автомобіля правоохоронці виявили 11 контейнерів з червоною ікрою. Згідно з етикетками на коробках – це ікра горбуші з Камчатки. Загальна вага товару склала 275 кг”, – повідомили в ДПС.

Автомобіль разом з вантажем делікатесу, вартість якого може сягати близько 1 млн грн, був доставлений до прикордонного підрозділу. Товар встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби. Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.