Головна Новини Ринок України Ще 5 об’єктів ДП “Укрспирт” переходять у приватну власність

Ще 5 об’єктів ДП “Укрспирт” переходять у приватну власність

88

На поточному тижні було приватизовано ще 5 об’єкта спиртової галузі, загальна вартість продажу яких склала 301 млн. грн. Це свідчить про значну зацікавленість бізнесу в інвестиціях у спиртову галузь, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Мінекономіки.

Так, 30 листопада відбувся аукціон з продажу Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту (МПД) з переліку об’єктів ДП “Укспирт”. В аукціоні на конкурентних торгах змагалися троє учасників, які підвищили ціну у 2,4 раза від стартових 8,6 млн. грн. до 21 млн. грн.

Також 30 листопада відбувся ще один відбувся приватизаційний аукціон – нового власника знайшли для майна Хоростківського МПД. За об’єкт приватизації на торгах змагалися 4 компанії, а стартова ціна зросла на 75% – з 31,4 млн. грн. до 55 млн. грн.

Хоростківське МПД розташоване у Гусятинському районі Тернопільської області в м. Хоростків та складається з 653 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Майбутній власник цього об’єкту отримає також можливість участі у новому ринку виробництва спирту.

2 грудня на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Залозецького МПД. За право власності на торгах змагалися 6 компанії, а стартова ціна зросла у 2,5 рази – з 32 млн. грн. до 80 млн. грн. Новий власник отримає, зокрема головний корпус сепараторного пункту, спиртосховище, виробничий корпус, зерносклад, а також транспортні засоби та устаткування.

3 грудня 2020 року відбулися торги з приватизації Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту. За об’єкт приватизації на аукціоні змагалися 2 компанії, стартова ціна зросла більш ніж вдвічі – з 29,3 млн. грн. до 61 млн. грн.

Новий власник отримає, зокрема, головний корпус заводу, спиртосховище, вуглекислотний цех, склад мінводи, приміщення цеху денатурації, а також транспортні засоби та устаткування.

Крім того, учора, 4 грудня 2020 завершилися т онлайн аукціон з приватизації Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП “Укрспирт” з переможною ставкою в розмірі понад з 84 млн. грн.

В аукціоні за право власності на цей об’єкт спиртової галузі змагалися 5 учасників, ціна зросла у 2,7 раза від стартової.

Загалом з 15 жовтня 2020 року, від старту приватизації спиртової галузі, було продано 13 МПД, загальною вартістю понад 748 млн. грн., які після підписання договорів надійдуть до держбюджету.