Головна Новини Ринок України Верховна Рада ухвалила Державний бюджет України на 2021 рік

Верховна Рада ухвалила Державний бюджет України на 2021 рік

55

На вечірньому засіданні 15 грудня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт про бюджет України на 2021 рік, повідомляє “ПроАгро Груп”.

Документ підтримали 289 нардепів. “За” практично у повному складі проголосували фракції “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Партія “За майбутнє”, “Довіра” та 11 позафракційних депутатів. Натомість жодного голосу не дали “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” і “Голос”.

Представляючи проєкт бюджету, міністр фінансів Сергій Марченко вкотре назвав його “бюджетом можливостей”. Зокрема, він заявив, що до другого читання капітальні видатки збільшили на 10,2 млрд. грн. – до 100 млрд. грн. У своєму виступі заступник голови бюджетного комітету ВР Олександр Трухін заявив, що комітет рекомендує прийняти законопроєкт у 2 читанні та в цілому.

Нагадаємо, що у прийнятому бюджеті на підтримку АПК закладено 4,5 млрд. грн., що на 0,5 млрд. більше, ніж у цьому році.

Як повідомлялося, на думку секретаря комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Івана Чайківського, держпідтримка АПК у 2021 році з урахуванням боргів цього року в ідеалі повинна становити близько 11 млрд. грн.