Головна Новини Ринок України Стартував третій раунд інвестування у проєкт “Сімейні молочні ферми”

Стартував третій раунд інвестування у проєкт “Сімейні молочні ферми”

82

25 січня 2021 року стартував третій раунд інвестування у проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі “Сімейні молочні ферми”, реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”. Раунд триватиме до 31 березня, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на пресс-служби проєкту.

“Ми успішно завершили 2 раунди інвестицій, в результаті яких приєдналось 87 інвесторів та вдалось залучити 2,7 млн. грн. “Сімейні молочні ферми” вже підтримали уряд Швеції, Канади та Фонд розвитку ООН”, – інформувала прес-служба.

Зазначається, що завдяки залученим коштам вже вдалось відкрити 65 ферм у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Житомирській та Хмельницькій, Львівській областях. Цей раунд триватиме до 31 березня включно, а мінімальна інвестиція становить 15 000 гривень. Кожен інвестор стає співвласником соціально відповідального бізнесу.

“Молочним бізнесом почали займатися селяни, які часто їздили на заробітки в інші країни чи регіони. Завдяки відкриттю ферм вони мають змогу працювати вдома та забезпечувати робочими місцями своїх односельців. Згідно з бізнес-планом, розробленим компанією “Baker Tilly”, інвестиції будуть розрахунково приносити інвесторам 12% річних з 2025 року, а вартість частки до 2030 року може зрости в 10 разів. Відповідно, якщо інвестор вкладає 100 тис. гривень сьогодні, то за 5 років з 2025 до 2030 отримає 60 тис. гривень доходу та зможе продати частку за 1 мільйон гривень у 2030 році з максимальною капіталізацією”, – зазначили в проєкті.

Третій раунд стане завершальним для першої фази залучення інвестицій. Далі відбудеться переоцінку вартості бізнесу. Загалом до 2026 року проєкт планує відкрити 5 тис. ферм, що своєю чергою надасть 20 тис. робочих місць та займе 10% українського ринку виробництва молока.