Головна Економіка і аграрна політика Аграрії – найактивніші учасники програми «5-7-9%»

Аграрії – найактивніші учасники програми «5-7-9%»

На першому місці серед учасників програми «Доступні кредити 5-7-9%» знаходяться представники сільського господарства. Так, 44% аграріїв від загальної кількості всіх учасників, скористалися можливостями цієї програми, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства аграрної політики та продовольства.

Всього банки-учасники програми видали 28 597 кредитів на загальну суму 76,2 млрд. грн. З них майже 22,8 млрд. грн. – рефінансування попередньо отриманих позик. 9,5 млрд. грн. отримали підприємці на капітальні інвестиції та 43,8 млрд. грн. в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів.

У трійці лідерів активних учасників програми є представники сільського господарства (44%), торгівлі та виробництва (26%), а також промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією у топ-3 увійшли Львівська, Харківська та Київська області.

В міністерстві зазначили, що за останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 447  договорів на суму понад 1,3 млрд. грн. 1,1  млрд. грн.. від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а 116 млн. грн. – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.