Головна Новини Ринок України Аграрії вже виконали підживлення озимини на площі 1,6 млн. гектарів

Аграрії вже виконали підживлення озимини на площі 1,6 млн. гектарів

293

На сьогодні посіви озимих зернових культур перебувають переважно у задовільному та доброму стані, але зважаючи на ослаблений стан рослин та недостатній їх розвиток восени, особливу увагу необхідно  приділити своєчасному внесенню азотних добрив. Про це йдеться в аналітичній довідці про стан посівів НААН України, повідомляє «ПроАгро Груп».

В установі зазначили, що в першу чергу азотне підживлення потрібно  проводити розкидним способом у дозі 40–50 кг д.р./га на слаборозвинених та зріджених посівах для покращення регенерації рослин, розвитку кореневої системи, пагонів кущіння та більш швидкого наростання листової поверхні.

В НААН зазначили, що наразі в господарствах південних областей продовжується підживлення азотними добривами озимих культур, а на окремих полях розпочалося боронування зябу та підготовка до сівби ранніх ярих культур. Станом на 5 березня вже підживлено майже 1,6 млн. га озимих культур, а саме: в Одеській – 500 тис. га, Миколаївській – 300 тис. га, Запорізькій – 461 тис. га, Херсонській областях – 350 тис. га.