Головна Війна проти України Agricom Group повернув контроль над заводом «Добродія»

Agricom Group повернув контроль над заводом «Добродія»

З моменту окупації Чернігівської області російськими військами компанія Agricom Group втратила сучасне технологічне виробництво пластівців – завод «Добродія», який був запущений у смт. Михайло-Коцюбинське у Чернігівській області 4 роки тому.

Після звільнення території частково розграбоване окупантами підприємство повернулося під контроль Agricom Group, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис компанії у Facebook.

«Завод «Добродія» – це серце компанії, в яке так підло влучив ворог. Але ми вірили в силу ЗСУ і в наших людей, які завзято докладали зусилля для збереження підприємства та техніки», – розповів співвласник та виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

В компанії зазначили, що не минули руйнувань й інші активи її Чернігівського агрокластеру – постраждали техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Збитки наразі оцінюються.

«Я дякую усім працівникам Чернігівського кластеру за їхню витримку, підтримку і за те, що у важкі часи зуміли зберегти те, над чим  так довго і ретельно працювали. Ми докладемо всіх зусиль для максимально швидкого відновлення роботи заводу та аграрного напрямку. І вже зовсім скоро розпочнемо посівну на Чернігівщині, щоб забезпечити Україну продовольством», – наголосив Петро Мельник.