Головна Новини Новини компаній «Астарта» почала весняну посівну кампанію-2021

«Астарта» почала весняну посівну кампанію-2021

На підприємствах агропромхолдингу «Астарта-Київ» стартувала посівна кампанія. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

Основними культурами в «Астарті» залишаються цукрові буряки (33.5 тис. га), кукурудза (59.9 тис. га, соя (31.2 тис. га), пшениця (46.5 тис. га), соняшник (28.1 тис. га), озимий ріпак (7.2 тис. га).  Компанія також займається органічним землеробством на площі 1.8 тис. га.

Зерновиробничі підрозділи агрохолдингу повністю готові до посівного сезону 2021 і в повному обсязі забезпечені насінням, засобами захисту рослин та добривами.

Компанія використовує  як вітчизняну, так і імпортну продукцію. Ключовим критерієм відбору є якість продукції та підтримка вітчизняного виробника. Насіння пшениці та сої виробляється на власних насіннєвих заводах  під торговельною  маркою «ASTARTA Select».

Нові трактори John Deere, придбані у 2020-2021 роках, у рамках п’ятирічної  інвестиційної програми з оновлення агротехніки,  у повній мірі задіяні у цьогорічній посівній.

Персонал пройшов відповідне навчання та підготовку. Всі процеси відбувають з суворим дотриманням правил карантину. 

Зазначається, що попри пізній старт цьогорічної посівної кампанії, викликаний холодною погодою, весь комплекс робіт буде виконано в оптимальні терміни.