Головна Рослинництво Зернові Аграрії Київщини вже зібрали понад 5 млн. тонн врожаю

Аграрії Київщини вже зібрали понад 5 млн. тонн врожаю

Аграрії Київської області цього року засіяли 1 137,6 тис. га сільськогосподарських угідь, з яких зібрали понад п’ять мільйонів тонн врожаю на площі 949,14 тис. га. Майже завершили збір зернових та зернобобових культур.

Про це розповіла під час брифінгу начальниця Управління агропромислового розвитку Київської ОВА Ліна Щуревич, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на «Суспільне. Новини».

«Уже майже завершено збір зернових та зернобобових. На площі 537,92 тис. га зібрано озиму пшеницю, озиме жито, озимий ячмінь, яру пшеницю, ярий ячмінь, овес, горох, просо, гречку, кукурудзу на зерно та інші зернобобові. Завершується збір олійних та нішевих культур на 396,29 тис. га, що складає 95,4% від загальної площі. Це озимий ріпак, ярий ріпак, соняшник, соя, льон олійний, гірчиця й інші», — зазначила Ліна Щуревич.

За її словами, підходить до завершення збір цукрових буряків, яких зібрано 679 тис. тонн на площі 14,93 тис. га, з урожайністю 454,8 ц/га. Для переробки цукрових буряків в області залучили 6 цукрових заводів.

Перегляди: 43