Головна Новини Ринок України Ціни на свиней живою вагою все ще падають, але дно вже відчутне

Ціни на свиней живою вагою все ще падають, але дно вже відчутне

Перша декада травня завершується зниженням цін заготівлі свиней забійних кондицій. Про це свідчать підсумки щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», передає «ПроАгро Груп».

Перші торги травня завершилися корегуванням цін на живець свиней на 1,5–3 грн./кг у бік пониження, тож у кінці другої декади більшість товарних партій закуповували по 58–60 грн./кг в усіх регіонах. Хоча епізодично зустрічалися і вищі, і нижчі ціни, останні переважно стосувалися тварин з масою, вищою за стандартну забійну кондицію. Середньозважена ціна цього тижня склала 58,4 грн./кг, що на 3,1% поступається позначці попереднього.

Представники м’ясопереробної галузі відзначають прогнозоване послаблення реалізації після свята, проте очікують на відновлення торгівлі з наступного тижня. Виробники свинини зі свого боку планово відвантажують заброньовані товарні партії, не відзначаючи ані відмов, ані перенесень.

«Гіпотези щодо подальшої цінової динаміки оператори наразі майже не озвучують, адже спостерігають ринкові сигнали на користь як подальшого пониження, так і відновлення цін. Утім, сподіваються на сприятливі погодні умови, які підтримають плавний перехід від великодніх святкувань до повноцінного шашликового сезону», – зазначили в АСУ.

Перегляди: 313