Головна Тваринництво Молоковиробництво Ціни на сире молоко залишаються стабільними

Ціни на сире молоко залишаються стабільними

Станом на 1 березня 2024 року середня ціна на молоко сировину склала 14,19 грн./кг і не змінилася за останній місяць. На стабілізацію цін на молоко в Україні впливають політичні та сезонні фактори, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Асоціацію виробників молока.

Так, середня закупівельна ціна молока екстра і вищого ґатунків станом на 1 березня склала 14,5 грн./кг без ПДВ,  перший ґатунок коштував в середньому 13,57 грн./кг без ПДВ. Мінімальна ціна молока в господарствах склала 13 грн/кг, а максимальна – 15 грн. /кг без ПДВ. Відповідно, середньозважена ціна трьох ґатунків склала 14,19 грн./кг без ПДВ.

Порівняно до результатів мониторингів, які були проведені в першій і другій половині лютого, закупівельні ціни і їх мінімальні та максимальні межі не змінилися, зазначили в асоціації.

«Молокопереробні підприємства продовжують утримуватися від перегляду цін на молоко-сировину через певну невизначеність на ринку на фоні розмов про введення заборони на імпорт аграрної продукції з Польщі в Україну або тимчасове призупинення руху товарів через українсько-польський кордон», – прокоментував поточну ситуацію на ринку аналітик АВМ Георгій Кухалейшвілі.  

Перегляди: 7