Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней уповільнили сезонне зростання

Ціни на живець свиней уповільнили сезонне зростання

Живець свиней у закупівлі продовжує рости в ціні. Так, за підсумками щотижневого моніторингу цін на свиней забійних кондицій, середньоринкова позначка піднялася на 1,7% у порівнянні з минулим тижнем, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Асоціацію свинарів України.

Зокрема, торги минулої п’ятниці завершилися позитивним коливанням цін на живець свиней: більшість виробників свинини розписали товарні партії на 0,5-1,5 грн./кг дорожче, ніж на початку місяця. Внаслідок цього нижня межа цінового діапазону піднялася до 43 грн./кг, а верхня — до 45 грн./кг. Хоча зазначена максимальна цінова позначка цього тижня зустрічається на ринку не дуже часто – середній показник наразі складає 44,1 грн./кг, що на 1,7% вище, ніж тижнем раніше.

«Цього тижня приріст закупівельних цін дещо уповільнився проти шестивідсоткового підйому на початку квітня. Промислові свиногосподарства відзначають, що напругу на ринку підвищує додаткова пропозиція забійних свиней з боку «сезонних» виробників — тих, хто відгодовує свиней до реалізації у передсвятковий період. Проте більшість операторів вважає, що ціни збережуть позитивну динаміку і надалі, що підтверджується звичними ринковими трендами попередніх років», – прокоментували в АСУ.