Головна Зберігання «Деметра» планує перевалювати до півмільйона тонн зерна на рік

«Деметра» планує перевалювати до півмільйона тонн зерна на рік

У Миколаєві наприкінці минулого року був запущений в експлуатацію припортовий термінал «Зерноторгівельна компанія «Деметра» на 42 тис. тонн одноразового зберігання.

Будівництво тривало 11 місяців – з січня до кінця грудня, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Elevatorist.

Термінал побудувала компанія-регіональний трейдер, щоб не залежати від інших підприємств по накопиченню і перевалці, тому що кожного року в гарячий сезон на терміналах виявляються проблеми з ємностями.

«Прийшли до того, що компанія може перевалювати до півмільйона тонн зерна на рік, і з цією метою побудували термінал», – розповів керівник проєкту «Зерноторгівельна компанія «Деметра» Дмитро Ніколаєв.

Устаткування на термінал поставила компанія «Югелеватор». На невеликій території підприємства – всього 0,9 гектара – встановили чотири металеві ємності місткістю 10 тис. тонн зерна кожен і два хопера на 1000 тонн.

На «Деметрі» впевнені, що будуть затребуваними на ринку, незважаючи на сильну конкуренцію. Для цього постаралися створити необхідні умови: оперативну перевалку, по можливості – своєчасну подачу суден для навантаження. Ще одна перевага – на терміналі обладнали комплекс для підробітку зерна.