Головна Новини Ринок України Держпродспоживслужба автоматизує форми ветеринарної звітності

Держпродспоживслужба автоматизує форми ветеринарної звітності

193

Алгоритми взаємодії приватної та державної ветслужби, перспективи надання адмінпослуг ліцензованими приватними лікарями та установами власникам дрібних домашніх тварин обговорили під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької та представників ГО «Спілка власників ветеринарної справи». Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію ДПСС.

Також були розглянуті digital-реформи, що впроваджує служба, зокрема, уніфікація форм ветеринарної звітності. Вже наступного року ДПСС планує запустити інформаційну систему, де дані подаватимуться через персональний кабінет користувача.

 «Ми домовилися працювати разом над вирішенням багатьох проблемних питань, серед яких – механізми вакцинації проти сказу, видача ветеринарно-санітарних паспортів на тварин, розробка пропозицій з удосконалення діючого законодавства та його модернізації», – розповіла Владислава Магалецька.

Власники ветеринарного бізнесу з Одеси, Харкова, Сум, Вінниці, Полтави озвучили ті питання, які є для них найбільш актуальними. Учасники зустрічі також визначили першочергові кроки для їх вирішення та домовилися про налагодження подальшої тісної взаємодії.