Головна Війна проти України ГК «Прометей» готує чергову партію допомоги для ЗСУ та Тероборони

ГК «Прометей» готує чергову партію допомоги для ЗСУ та Тероборони

Попри погіршення гуманітарної ситуації та значне зниження бізнес-активності в цілому по регіону, група «Прометей» продовжує роботу з підтримки регіональних військових підрозділів, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

«Щоб допомогти нашій армії та забезпечити максимальну підтримку, компанія почала діяти у цьому напрямку практично одразу після вторгнення російського агресора в Україну», – наголосили в компанії.

На даний момент «Прометей» сконцентрований на наступних напрямках:

  1. Фінансування програм підтримки українських захисників

У рамках цього блоку компанією створено координаційний штаб, який у режимі 24/7 займається гуманітарними проектами. Функціонування міжрегіонального складу гуманітарної допомоги сприяє забезпеченню безперервного процесу постачання на адресу регіональних військових підрозділів.

Штаб координує повний цикл допомоги:

  • виділення грошових ресурсів для закупівлі амуніції, продовольчих товарів, медичних препаратів та інших матеріально-технічних засобів для передачі до зон регіональних бойових дій;
  • пошук постачальників в Україні та за її межами;
  • організація регіональної логістики;
  • організація передачі автотранспорту для потреб регіональних підрозділів української армії.
  • Забезпечення продовольчої безпеки

Цей блок займається підтримкою фермерських господарств в умовах воєнного часу, зокрема – реалізацію спеціальних програм фінансування фермерів. Крім того, напрямок відповідає за забезпечення посівної.

«Щоденна робота наших виробничих компаній, координаційного центру «Прометея» – це підтримка наших захисників, які цілодобово несуть службу та роблять все можливе для нашої перемоги», – зазначили у прес-службі «Прометею».

Все Буде Україна! Слава Україні!