Головна Новини Новини компаній Група «Агротрейд» розпочала жнива на Харківщині

Група «Агротрейд» розпочала жнива на Харківщині

Група «Агротрейд» розпочала жнива – збір врожаю стартував на Харківщині з озимого ячменю, врожайність якого складає 65,9 центнера з гектара при запланованих 50 центнерах. Про це повідомляє  «ПроАгро Груп» з  посиланням на інформацію компанії.

В «Агротрейді» зазначають, що старт жнив озимого ріпаку в Харківській та Чернігівській областях затягнувся через дощі, проте в компанії сподіваються, що погода дозволить техніці виїхати в поле наприкінці цього тижня.

«Загалом по всіх озимих культурах ми очікуємо гарний врожай. Навіть попри війну нам вдалося вчасно внести добрива, засоби захисту та виконати якісний догляд», — запевнив директор агропромислового департаменту «Агротрейду» Олександр Овсяник.

Також наприкінці тижня компанія планує розпочати збір озимої пшениці на Сумщині. Запланована врожайність цієї культури — понад 50 центнерів з гектара.

Загалом озимими культурами в «Агротрейд» засіяно близько 26 тисяч гектарів. Планується завершити їх збирання до 20 серпня.

Група «Агротрейд» — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.