Головна Новини Новини компаній Компанія Cygnet цього року вперше вирощуватиме соняшник

Компанія Cygnet цього року вперше вирощуватиме соняшник

261

Щороку агрономічна служба Cygnet проходить навчання перед початком нового сезону. Цей рік – не виключення, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

Особливістю цьогорічного навчання стало  те, що основний акцент був присвячений соняшнику, оскільки ця культура на підприємстві буде вирощуватися вперше.

«Приділяли особливостям вирощування (соняшнику – прим. ред.) багато уваги для того, щоб всі спеціалісти мали однакову уяву про технологію», – розповів заступник директора з рослинництва «Сігнет Холдинг» Юрій Борідченко.

Також спеціалісти компанії проаналізували проблеми у галузі рослинництва, з якими зіткнулися у 2020 році. Було визначено шляхи їх подолання у новому сезоні та окреслено план проведення весняно-польових робіт у 2021 році.

Cygnet Agrocompany – група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, яка спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, пшениці, цукрових буряків і розвитку молочного тваринництва. Земельний банк групи розташований у Житомирській і  Вінницькій областях і складає 29 тис. га.