Головна Зберігання «Контінентал» придбав на Львівщині елеватор потужністю 120 тис. тонн

«Контінентал» придбав на Львівщині елеватор потужністю 120 тис. тонн

«Контінентал» знову нарощує свої елеваторні потужності, придбавши елеваторний комплекс лінійного типу у Львівській області. Про це «ПроАгро Груп» повідомила прес-служба компанії.

Зерносховище розраховане на роботу з усіма зерновими та олійними культурами, які вирощує «Контінентал». Потужність одноразового зберігання елеватора становить 120 тис. тонн, з яких 77 тис. тонн — зберігання у металевих силосах, і 43 тис. тонн — у збірних залізобетонних силосах та на складах. Таким чином загальний обсяг усіх потужностей зберігання компанії зріс до 634 тис. тонн.

«Контінентал» продовжує реалізовувати свою стратегію розвитку та інвестує в додаткові потужності зберігання навіть попри складну економічну ситуацію в країні. Адже ми розуміємо, що одну з ключових ролей у ланцюгу постачання продукції рослинництва відіграє саме інфраструктура. З придбанням цього об’єкта ми також отримали змогу суттєво оптимізувати свою логістику: новий елеватор знаходиться в районі великого залізничного вузла і має можливість відвантаження залізницею до 45 вагонів зерна на добу. Елеваторний комплекс сучасний, багатофункціональний і повністю автоматизований, тож ми не понесли зайвих витрат на модернізацію чи додаткове обладнання, що також важливо», – прокоментував генеральний директор компанії Георг фон Нолкен.

У компанії зазначають, що розширення відбулося в регіоні, який, зважаючи на вагомий обсяг земельного банку, був недостатньо покритий власними зерносховищами: дотепер на Львівщині працювало лише три невеликі сушильно-зернові комплекси «Контінентал» загальною потужністю 31 тис. тонн.

«Контінентал Фармерз Груп» володіє елеваторними потужностями в Тернопільській та Івано-Франківській областях. Із придбанням елеватора у Львівській області компанія отримала можливість також надавати стороннім поклажодавцям комплекс послуг із прийому зерна, визначення його кількості та якості, доведення до кондиційних і контрактних показників, зберігання та відвантаження на автомобільний і залізничний транспорт.

Перегляди: 290