Головна Овочівництво «Контінентал» збільшив складські потужності для зберігання насіннєвої картоплі

«Контінентал» збільшив складські потужності для зберігання насіннєвої картоплі

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» запустила в роботу новий склад для зберігання насіннєвої картоплі. Нове сховище потужністю 3 тис. тонн одночасного зберігання обладнали на виробничій базі у с. Батятичі (Львівський р-н, Львівська обл.), повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

На оснащення складу «Контінентал» спрямував 3,2 млн. грн. Це картоплесховище призначене спеціально для зберігання насіннєвої картоплі, врожай якої цього року значно перевищив очікувані результати.

«Ми отримали вищий за планові показники врожай насіннєвої картоплі — 362 ц/га. За підсумками сезону валовий збір насіннєвих сортів перевищив 15,6 тис. тонн, тому нам були потрібні додаткові потужності для їх зберігання. Ми плануємо й надалі збільшувати обсяги насіннєвої картоплі, відповідно, виникає потреба в нарощуванні складських потужностей. Для «Контінентал» вирощування насіннєвої картоплі є стратегічним напрямом: ми маємо постійних партнерів, для яких її культивуємо та вже уклали нові угоди щодо її реалізації», — розповів керівник кластера «Картопля» Орест Кравчук.

На новому складі врожай складено в ящики. Щоб зберегти якість насіннєвої картоплі до весни, у картоплесховищі встановили сучасну систему вентиляції, контролю температури й вологості.

Перегляди: 1