Головна Війна проти України KSG Agro повністю готовий до весняної посівної кампанії

KSG Agro повністю готовий до весняної посівної кампанії

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, завершують підготовку до весняної посівної кампанії, яка розпочнеться 10–12 квітня. Холдинг забезпечений паливом, насінням, закінчує формування резерву ЗЗР, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням прес-службу агровиробника.

«Наразі відбувається процес підбору насіння, ЗЗР, добрив. Проблема полягає не тільки в тому, щоб знайти, але і поставити продукцію зі складів, там, де це в нинішніх умовах можливо зробити. Нам це вдається: ми завершили контрактуватися, повністю поставили насіння кукурудзи й найближчим часом завершимо постачання насіння соняшника, а також завеземо ЗЗР. Ми в повному обсязі, причому навіть із повним запасом не лише на посівну, а й на збиральну кампанію, забезпечені паливом. Все йде за планом і загалом у господарствах холдингу ситуація виглядає нормальною, доброю. Технічно та агрономічно ми повністю готові до посівної», – прокоментував стан підготовки до весняних робіт голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

У господарствах холдингу завершено процес підживлення озимих культур КАСом на площі 5,5 тис. га, а також ріпаку  на площі 800 га. Стан рослин добрий, вони активно розвиваються і бурхливо йдуть у зріст. За словами директора рослинницького дивізіону холдингу KSG Agro Дмитра Ємельченка, на полях вже розпочався процес внесення газоподібного аміаку під посіви ярових.

KSG Agro не збирається вносити корективи до запланованої структури посівів: 60% — зернові культури (пшениця, ячмінь, ріпак) та 40% — ярі (соняшник та кукурудза).  

«Звичайно, у нас були дискусії про те, що у зв’язку зі зниженням експортного потенціалу соняшника зробити більший акцент на зернові культури, які більш затребувані всередині країни. Проте, агрономічно це неправильно і ми зберігаємо сівозміну, що склалася», — підкреслив Ємельченко.

Водночас він назвав складною ситуацію із запасами вологи у ґрунті.

 «У метровому шарі у південній частині регіону ми маємо 125 мм, а у дніпровських районах — 150 мм, що нижче за оптимальне значення в 200 мм. Однак, до посівної кампанії ще є час і ми сподіваємося, що волога збільшиться і ситуація зміниться на краще», — резюмував директор рослинницького дивізіону.