Головна Економіка і аграрна політика Курс на реформування Держгеокадастру залишається незмінним, – Лещенко

Курс на реформування Держгеокадастру залишається незмінним, – Лещенко

Кабінет міністрів  прийняв постанову № 301 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії і кадастру», якою скасував рішення про ліквідацію її територіальних органів, а також відтермінував до 1 січня 2022 року істотне скорочення граничної чисельності працівників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко, передає «ПроАгро Груп».

«Хочу наголосити, що курс уряду на оптимізацію системи органів Держгеокадастру залишається незмінним. Відтермінування деяких із запланованих заходів – тактичне рішення, яке обумовлене затримкою із прийняттям надзвичайно важливого для земельних відносин проєкту закону № 2194, який передбачає реальну децентралізацію у земельній сфері, а також радикальну дерегуляцію та скорочення функцій Держгеокадастру», – написав Лещенко.

Він зазначив,  що у графік трансформування Держгеокадастру в сучасне, компактне та ефективне сервісне відомство наразі вимушено внесені корективи.

«Втім, гнучкість у тактичних питаннях аж ніяк не означає коригування стратегії. І сьогодні, як ніколи, я впевнений, що всі плани щодо реформи земельного відомства будуть успішно втілені в життя до кінця року», – наголосив міністр.