Головна Економіка і аграрна політика Лещенко презентував нову систему держпідтримки на базі Державного аграрного реєстру

Лещенко презентував нову систему держпідтримки на базі Державного аграрного реєстру

Міністр аграрної політики Роман Лещенко під час публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії-2030 презентував нову систему держпідтримки на базі Державного аграрного реєстру.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «АгроЮг».

«Держпідтримка-2021 створена на базі нової інституційної основи, яка називається ДАР (Державний аграрний реєстр) – з електронним кабінетом, з прозорою системою координат, підзвітністю і відкритістю», – заявив Лещенко.

За його словами, сьогодні в основі візії розвитку АПК (розроблену Центром економічного відновлення) закладається дерегуляція і максимальна цифровізація всіх процесів, а також концентрація на підтримці тих виробників, хто є основою розвитку аграрного сектору.

«Ми не ЄС і не можемо десятки мільйонів доларів давати в АПК і формувати його як хобі – без будь-якої економічної основи. Нам було важко, нас постійно запевняли в підтримці, але на рівні базових простих речей нас не можуть підтримати навіть в рамках надання 1% ВВП. Ми розуміємо – державі складно, складині економічні умови. Тому ми розраховуємо самі на себе, нашу єдність», – заявив Лещенко.