Головна Агрохімія Міндовкілля відновило видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР

Міндовкілля відновило видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР

З початку поточного тижня Міндовкілля відновило видачу дозволів на ввезення зразків ЗЗР та проведення державних випробувань та наукових досліджень для установ, які пройшли уповноваження. Про це повідомляє «ПроАгро Груп». з посиланням на інформацію Європейської Бізнес Асоціації.

Протягом лютого-березня цього року у зв’язку з введенням нового Порядку уповноваження науково-дослідних установ на проведення державних випробувань пестицидів і агрохімікатів та, відповідно, проведення такого уповноваження, процедура видачі дозволів на ввезення зразків ЗЗР для таких цілей була фактично заблокована.

Така ситуація загрожувала зривом планів випробувань новітніх препаратів та, відповідно, майбутніми затримками з їх постачанням для фермерів. Це, своєю чергою, могло призвести до якісного та кількісного зниження урожайності, а також росту резистентності шкідників та хвороб сільськогосподарських культур.

 «Європейська Бізнес Асоціація вітає розблокування цієї дозвільної процедури та сподівається на те, що вже найближчим часом кількість уповноважених науково-дослідних установ буде зростати»,  – зазначили в ЄБА.