Головна Війна проти України М’ясокомбінат у Мелітополі рашисти заповнили трупами своїх солдатів

М’ясокомбінат у Мелітополі рашисти заповнили трупами своїх солдатів

Окупаційна адміністрація Мелітополя терміново шукає додаткові морозильні камери та промислові холодильники. Відомо, що міський м’ясокомбінат, який переобладнали в морг, вже повністю заповнений тілами вбитих окупантів і не може більше приймати «вантаж 200», повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони України.

«Зокрема, відомо, що 6 червня російські військові приїхали до ТОВ «Арон-М» та оглянули його холодильні камери. Обладнання було визнано придатним для переобладнання в морг. Керівництво компанії було повідомлене про «рішення щодо тимчасового їх використання на безоплатній основі для зберігання тіл загиблих військовослужбовців», – поінформували в розвідці.

Зазначається, що наразі в Мелітополь активно завозяться трупи рашистів, які загинули під час боїв на напрямку Пологи – Гуляйполе. Це пов’язано з великими втратами окупантів у живій силі. Окрім того, тривалим зберіганням тіл вбитих російське керівництво прагне приховати реальні масштаби втрат від російського електорату. Тому практикується так зване «дозоване» відправлення тіл в РФ і максимальне розтягнення цього процесу в часі.