![elevator farmer](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/elevator-farmer.jpg)
На Львівщині введено в експлуатацію фермерський елеватор потужністю 3 тис. тонн одночасного зберігання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила компанія KMZ Industries, передає «ПроАгро Груп».
«В першій черзі на об‘єкті експлуатуватимуться два силоси на плоскому дні (діаметр кожного – 14 метрів) та транспортне обладнання (норії, ланцюгові скребкові транспортери продуктивністю 100 тонн/год). Довжина транспортного маршруту – 123 метри», – йдеться в дописі.
Минулого тижня на елеваторі було завершено пусконалагоджувальні роботи й проведено навчання персоналу елеватора. Як повідомляється, на підприємстві впроваджено систему автоматизованого управління.
Перегляди: 4