Головна Економіка і аграрна політика На Полтавщині місцева громада хоче відродити цукровий завод

На Полтавщині місцева громада хоче відродити цукровий завод

У Козельщині, що у Полтавській області, відбулася зустріч Білицького селищного голови Миколи Скрильника та директора ТОВ Агрофірми «Добробут» Ігоря Літвінова, на якій обговорювалося наболіле питання для мешканців громади – продовження господарської діяльності ТОВ «Цукорагропром» ВП «Кобеляцький цукровий завод».

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «Новини Полтавщини».

Громада зацікавлена в роботі бюджетоутворюючого підприємства, в якому залежно від сезону працює близько 500-800 містян. Зі свого боку, у селищі не стоять осторонь проблем бізнесу та готові до діалогу щодо надання допомоги у вигляді тимчасового зменшення податкового навантаження, перегляду орендних відносин, сприянні у вирощуванні цукрового буряку місцевими сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами.

Зазначається, що за результатами зустрічі були досягнуті попередні домовленості щодо співпраці органу місцевого самоврядування та товариства «Цукорагропром». Директор підприємства зазначив, що наразі товариством розробляються розрахунки потреби в сировині на 2021 рік для запуску потужностей, вигідні пропозиції сільськогосподарським підприємствам задля заохочення їх до вирощування цукрового буряку, прозорі та зрозумілі правила прийому сировини для суб’єктів господарювання.